Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.

Mokre oczy - Winyl

Budka Suflera

Premiera

  • 26.05.2017

„Mokre oczy” miały za zadanie  utrzymać bardzo dobrą passę   skomentowaną poprzednio płytą „Bal wszystkich świętych” zmieniając  jednocześnie odrobinę stylistykę brzmienia .
Niezależnie od tego, czy to zadanie się udało „Mokre oczy” to zbiór zgrabnych melodii i dobrych tekstów. Już pierwszy singiel „Kiedy rozum śpi” zasygnalizował słuchaczom jakby nowe oblicze zespołu. W warstwie tekstowej jest to płyta obrazująca wielką formę autora Andrzeja Mogielnickiego.
Oprócz już wymienionego utworu, to na wyróżnienie zasługuje tytułowy „Mokre oczy”, „Miejsce na miłość”, „To jest mgnienie” (jedyny utwór z  tekstem Tomasza Zeliszewskiego) oraz „Czas, który płynie w nas” . O tym ostatnim ktoś napisał : „i dla takich piosenek warto żyć”…. Ciekawostką jest fakt,  że „Mokre oczy” to pierwszy i jedyny przypadek wspólnej płyty wydanej przez samych muzyków i znanej na rynku firmy Pomaton.
Posłuchajmy  jak czarownie „ Mokre oczy „  błyszczą na winylu …
 

Format

Wydawca

  • Pomaton
  • Kiedy rozum śpi -
  • Mokre oczy -
  • Szaro-szary film -