Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. więcej...
Akceptuję.

The Ten Year War [Deluxe Box Set]

Black Sabbath

Premiera

  • 27.10.2017

Wielka gratka dla fanów protoplastów heavy metalu, grupy Black Sabbath, płyt winylowych, a także tych, którzy uwielbiają specjalne wydawnictwa. Bo takim właśnie jest prezentowany box "The Ten Year War". Do środka włożono osiem pierwszych studyjnych albumów, które nagrane zostały z Ozzym Osbournem ("Black Sabbath", "Paranoid", "Master Of Reality", "Black Sabbath Vol.4", "Sabbath Bloody Sabbath", "Sabotage", "Technical Ecstasy", "Never Say Die!"), a także dwa siedmiocalowe single: "Evil Woman, Don't Play Your Games With Me" / "Black Sabbath" oraz "Paranoid" / "The Wizard".
 
Longplaye są dokładnymi replikami pierwszych wydań. Muzyka została zremasterowana przez Andy'ego Pearce'a, wytłoczono ją na 180-gramowych winylach w kolorowe plamy (splatter-coloured vinyl). Są też i gadżety, choćby pendrive w kształcie krucyfiksu, na którym zapisano w postaci wysokiej jakości plików cyfrowych pierwszych osiem albumów Sabbathów. Jest i broszura pod tytułem "The Ten Year War", w twardej oprawie, a środku zdjęcia wielu znanych postaci świata rocka, jakie pojawiły się podczas tras Black Sabbath w latach 70. Są i repliki oryginalnego programu z Tenth Anniversary World Tour 1978 oraz plakatu z koncertu z 1972 roku w Seattle Centre Arena.
 
Tracklista:
Osiem zremasterowanych albumów Black Sabbath oraz dwa single:
 -               BLACK SABBATH
-                PARANOID
-                MASTER OF REALITY
-                BLACK SABBATH VOL.4
-                SABBATH BLOODY SABBATH
-                SABOTAGE
-                TECHNICAL ECSTASY
-                NEVER SAY DIE!
-                EVIL WOMAN, DON’T PLAY YOUR GAMES WITH ME / BLACK SABBATH
-                PARANOID / THE WIZARD

 

Wydawca

  • BMG