UNIQPLAN

WILDERNESS

Premiera: 2013-06-10

  • UNIQPLAN
  • WILDERNESS
  • 1 CD
  • Warner Music Poland
  • Rock
  • 5053105771851
Sprawdź inne wydania tego tytułu:
Sprawdź cyfrowe wydania tego tytułu:


Oto nowa jakość na polskiej scenie muzycznej! Debiutancka płyta kwartetu Uniqplan, którego muzyka to świeża, wspaniała mieszanka nowofalowego indierocka z bardzo dużą dawką elektroniki. Połączenie rockowego pazura z melodyjnością i synthpopowymi brzmieniami.

Wszechstronnie doświadczeni muzycznie Michał Wojtas (śpiew, klawisze, gitara, główny kompozytor), Bartek Lewczuk (klawisze), Piotr "Kephas" Pawęska (gitara basowa) i Konrad Zieliński (perkusja), dzięki hybrydzie współczesnych brzmień i tego, co najlepsze w syntezatorowym popie lat 80., dokładając do tego britpopowy wokal, stworzyli niepowtarzalny styl. To muzyka na światowym poziomie. Mogą to potwierdzić ci, którzy widzieli Uniqplan na żywo. Muzycy mieli już okazję otwierać koncerty Gossip, Hurts oraz Turboweekend (można też było ich zobaczyć w Jarocinie i na Ursynaliach). Kwartet czerpie z dokonań takich wykonawców jak MGMT, Kings Of Leon, Klaxons, Delphic, Pink Floyd, U2, czy Depeche Mode.

Pod koniec 2011 roku muzycy Uniqplan rozpoczęli prace nad debiutancką płytą. Składający się z 12 piosenek album "Wilderness" promowały kawałki "This Makes Sense" oraz "Freeland", które dotarły na szczyty notowań w stacjach Eska Rock i Roxy Fm. Aktualnie singlem zapowiadającym płytę jest tytułowy "Wilderness".

1. Halfway
2. Not Synthetic
3. This Makes Sense
4. Freeland
5. Love Radiation
6. Fairy Tale
7. Wilderness
8. Stranger
9. WYSIWYG
10. Even If
11. One Day
12. Wanderlust

VIDEO

SPRAWDŹ TAKŻE

© 2013 Warner Music Poland
Evernet!